Pınar Protein ile Tüm Etkinlikler | Pınar Protein
X
ANASAYFA > ETKİNLİKLER

ETKİNLİKLER

Pınar Protein olarak hareketin olduğu her yerdeyiz! Tüm Türkiye'de gerçekleşen festivaller, etkinlikler ve antrenmanlar sayesinde sağlıklı hayat için bir araya geliyoruz. Spor ve yaşam etkinliklerimizin takvimini bu sayfada görüntüleyebilir, etkinlikler hakkında bilgi ve etkinliklerden fotoğrafları inceleyebilirsin. Fit olmak istiyorsan seni de aramıza bekliyoruz!
MERRELL ALANYA ULTRA TRAIL
3 NİSAN 2021 - ALANYA
Merrell Alanya Ultra Trail koşusunda protein desteği, yarış istasyonlarında ve bitiş noktasında sporcuları karşılayan Pınar Protein’den geldi! Bitiş noktasına ulaşan tüm sporcuları tebrik ederiz!
BRAND & SPORTS SUMMIT
14-15 KASIM 2019 – VOLKSWAGEN ARENA
Hayallerinin peşinden koşma cesareti gösteren ve engeller karşısında pes etmeyen herkes kendi hayatının kahramanıdır. Biz de #DurmaBaşla diyerek, kahramanlık hikayelerini sporla yazan Pınar Protein sporcularımızla Brand&Sport Summit’teydik.
VELOTÜRK GRAN FONDO ÇEŞME
2-3 KASIM 2019 - ÇEŞME
Hareketin olduğu her yerde Pınar Protein hep yanında! Velotürk Gran Fondo Çeşme etkinliğinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen bisikletseverlerin protein destekçisi olduk. Aynı zamanda 2 gün boyunca süren Velotürk bisiklet yarışlarının tüm geliriyle ihtiyaç sahibi çocuklarımız bisikletlerine kavuştular!
BAHAR TOKSOY GUIDETTI ACADEMY
27 TEMMUZ – 2 AĞUSTOS 2019 – İSTANBUL NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ MASLAK KAMPÜSÜ
Bahar Toksoy Guidetti’nin bilgi ve tecrübesini genç nesillere aktarabilmek için kurduğu akademiye sponsor olduk, genç voleybolculara Pınar Protein ‘le spor yapmak #güzelhareket dedik!
SWEATFEST
29-30 MAYIS 2019 – KÜÇÜKÇİFTLİK PARK
Spora ve sağlıklı yaşamaya önem veren, başlamak için motivasyona ihtiyaç duyanlara veya sporu yaşam tarzı haline getirenlere SweatFest’de Pınar Protein’le #durmabaşla dedik!
REFORMIST
18-19 MAYIS 2019 - FERİYE
Katılımcılar, Reformist ile yogadan crossfit’e uzanan geniş bir yelpazede aktif yaşamı sahiplenirken protein desteklerini Pınar Protein’le sağladık.