Pınar Protein ile Tüm Etkinlikler | Pınar Protein
X
ANASAYFA > ETKİNLİKLER

ETKİNLİKLER

Pınar Protein olarak hareketin olduğu her yerdeyiz! Tüm Türkiye'de gerçekleşen festivaller, etkinlikler ve antrenmanlar sayesinde sağlıklı hayat için bir araya geliyoruz. Spor ve yaşam etkinliklerimizin takvimini bu sayfada görüntüleyebilir, etkinlikler hakkında bilgi ve etkinliklerden fotoğrafları inceleyebilirsin. Fit olmak istiyorsan seni de aramıza bekliyoruz!
 
 
NO REASON CO KOŞUSU
24 KASIM 2021 – ENKA ATLETİZM PİSTİ
Havalar soğurken No Reason Co koşusuna katılmak için haklı sebeplerimiz vardı! Antrenman sonrası Pınar Protein ile enerji toplayan koşuseverler, özel tasarımlı bufflarımız ile hızlarına sıcaklık ve şıklık kattılar!
VELOTÜRK GRAN FONDO ÇEŞME
6-7 KASIM 2021 - ÇEŞME
Türkiye’nin dört bir yanından gelen bisikletseverlerin buluştuğu Velotürk Gran Fondo Çeşme’de bu yıl da #durmabaşla dedik. İki gün boyunca katılımcıların protein destekçisi olduğumuz etkinliğin tüm geliriyle, ihtiyaç sahibi çocuklarımız bisikletlerine kavuşacaklar!
NO REASON CO HALLOWEEN WORKOUT
28 EKİM 2021 - HAN SPACES
Koşu başta olmak üzere birçok sporda topluluğunu yalnız bırakmayan No Reason Co’nun Halloween Workout gecesinde, antrenman sonrası protein desteği Pınar Protein’den geldi!
İSTANBUL’U KOŞUYORUM: ÜSKÜDAR ETABI
10 EKİM 2021 – ÜSKÜDAR
İstanbul’u Koşuyorum’un son etabı için Üsküdar’da yerini alan koşucular Pınar Protein ile #durmabaşla dedi! Ödüllü basketbol oyununda tshirtler sahiplerini bulurken, finish kitlerindeki protein desteği yine Pınar Protein’den geldi.
İSTANBUL’U KOŞUYORUM: BAKIRKÖY ETABI
3 EKİM 2021 – BAKIRKÖY
Pınar Protein desteği ile İstanbul’u koşmaya devam edenlerle birlikte Bakırköy etabındaydık. Ödüllü basketbol oyununun kazananları Protein tshirtünün sahibi olurken, tüm koşucular finish kitlerinde yer alan Pınar Protein Kahveli ile enerji topladılar.
BODRUM YARI MARATONU
1-2-3 EKİM 2021 – BODRUM
Ekim’de Bodrum iyi gelecek mottosuyla düzenlenen Bodrum Yarı Maratonu’nda yerimizi aldık. Koşucular yarış öncesi shake out run buluşmasında ve yarış sonu bitiş çizgisinde protein desteklerini Pınar Protein’den aldılar!
 
 
RUNNING ACADEMY CROSS RUN TEAM TRAINING
19 EYLÜL 2021 – KEMERBURGAZ KENT ORMANI
Pazar sabahı Kemerburgaz Kent Ormanı’nda buluşan Running Academy ekibi, koşu ile kuvvetin birleştiği cross run ile güne başladı. Yüksek yoğunluklu antrenman sonrası protein desteğini Pınar Protein ile alan sporcular, açık havanın tadını çıkardı.
UNESCO DÜNYA MİRASI YOLUNDA BİSİKLET TURU
11 EYLÜL 2021 – İZMİR
Dünya Mirası Yolunda pedal çevirenlerin protein desteği Pınar Protein’den geldi! Dünya miraslarının tanıtılması ve korunması için bilinç yaratmayı amaçlayan etkinliğe katılan sporcular, yarış sonrası Pınar Protein Kahveli ile güç topladılar!
İSTANBUL’U KOŞUYORUM: COLOUR RUN ETABI
5 EYLÜL 2021 – CADDEBOSTAN SAHİLİ
Yılın en renkli koşusunda yerimizi alarak, rekabet ve eğlenceye #DurmaBaşla dedik! Ödüllü basketbol oyunumuzun kazananları Pınar Protein tshirtünün sahibi olurken; yarış sonrası protein desteği, finish kitlerinde koşucuları bekleyen Pınar Protein’den geldi!
 
 
NO REASON CO KOŞUSU
18 AĞUSTOS 2021 – ENKA ATLETİZM PİSTİ
Hız kesmeden No Reason Co ekibinin Enka koşusuna dahil olduk ve #DurmaBaşla dedik. Koşu sonrası protein desteğini Pınar Protein Kahveli ile alan koşucular, soğuma egzersizlerinin ritüeli haline gelen mini quizde yarıştı. Kazananlar ise Pınar Protein kitinin sahibi oldu!
 
 
URBAN RUN CLUB KOŞUSU
16 AĞUSTOS 2021 – YENİKÖY
Pazartesi akşamı Urban Run Club ekibi ile Yeniköy koşusu için buluştuk. Koşu sonrası protein desteğini Pınar Protein Kahveli ile alan koşucular, bol proteinli bir haftaya #DurmaBaşla dedi!
BÜYÜKADA GECE KOŞUSU
10 TEMMUZ 2021 – BÜYÜKADA
Bu kez Büyükada’da #DurmaBaşla dedik ve etkinliğe katılan tüm koşuseverlerin destekçisi olduk. Pınar Protein Marka Spor Danışmanı Umut Duygu’nun ısınma egzersizleri ile hazırlanan koşucular, koşu sonrası protein desteklerini Pınar Protein ile aldılar!
PINAR PROTEİN KAHVELİ İLE SABAH KOŞUSU
10 TEMMUZ 2021 – ATATÜRK KENT ORMANI
No Reason Co ekibi ile #DurmaBaşla dedik ve güne Atatürk Kent Ormanı’nda koşarak başladık. Koşu sonrası protein desteğini Pınar Protein Kahveli ile alan koşucular, eğlenceli mini quiz ile spor ve proteine dair bilgilerini test ederken, kazananlar sürpriz Pınar Protein kitinin sahibi oldu!
MERRELL ALANYA ULTRA TRAIL
3 NİSAN 2021 - ALANYA
Merrell Alanya Ultra Trail koşusunda protein desteği, yarış istasyonlarında ve bitiş noktasında sporcuları karşılayan Pınar Protein’den geldi! Bitiş noktasına ulaşan tüm sporcuları tebrik ederiz!
BRAND & SPORTS SUMMIT
14-15 KASIM 2019 – VOLKSWAGEN ARENA
Hayallerinin peşinden koşma cesareti gösteren ve engeller karşısında pes etmeyen herkes kendi hayatının kahramanıdır. Biz de #DurmaBaşla diyerek, kahramanlık hikayelerini sporla yazan Pınar Protein sporcularımızla Brand&Sport Summit’teydik.
VELOTÜRK GRAN FONDO ÇEŞME
2-3 KASIM 2019 - ÇEŞME
Hareketin olduğu her yerde Pınar Protein hep yanında! Velotürk Gran Fondo Çeşme etkinliğinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen bisikletseverlerin protein destekçisi olduk. Aynı zamanda 2 gün boyunca süren Velotürk bisiklet yarışlarının tüm geliriyle ihtiyaç sahibi çocuklarımız bisikletlerine kavuştular!
BAHAR TOKSOY GUIDETTI ACADEMY
27 TEMMUZ – 2 AĞUSTOS 2019 – İSTANBUL NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ MASLAK KAMPÜSÜ
Bahar Toksoy Guidetti’nin bilgi ve tecrübesini genç nesillere aktarabilmek için kurduğu akademiye sponsor olduk, genç voleybolculara Pınar Protein ‘le spor yapmak #güzelhareket dedik!
SWEATFEST
29-30 MAYIS 2019 – KÜÇÜKÇİFTLİK PARK
Spora ve sağlıklı yaşamaya önem veren, başlamak için motivasyona ihtiyaç duyanlara veya sporu yaşam tarzı haline getirenlere SweatFest’de Pınar Protein’le #durmabaşla dedik!
REFORMIST
18-19 MAYIS 2019 - FERİYE
Katılımcılar, Reformist ile yogadan crossfit’e uzanan geniş bir yelpazede aktif yaşamı sahiplenirken protein desteklerini Pınar Protein’le sağladık.