Pınar Protein ile Tüm Etkinlikler | Pınar Protein
X
ANASAYFA > ETKİNLİKLER

ETKİNLİKLER

Pınar Protein olarak hareketin olduğu her yerdeyiz! Tüm Türkiye'de gerçekleşen festivaller, etkinlikler ve antrenmanlar sayesinde sağlıklı hayat için bir araya geliyoruz. Seni de aramıza bekliyoruz!
CLUBSPORIUM SQUASH TURNUVASI
19 MART 2023 – CLUBSPORIUM AKATLAR
Ankara, Antalya ve Tekirdağ gibi illerden katılımın olduğu squash turnuvasının final gününde; katılımcılar Pınar Protein ile enerji toplarken, kazananlar madalyalarına ek olarak Pınar Protein paketlerinin sahibi oldular.
 
 
NO REASON CO KOŞUSU
12 MART 2023 – BEBEK SAHİLİ
No Reason Co ekibi ile, tıp bayramını kutladığımız bir koşu gerçekleştirdik. Koşu sonrası Pınar Protein’li smoothiler ile enerji toplayan katılımcılar, finalde yapılan çekilişle sürpriz hediyelerin sahibi oldu.
PINAR PROTEİN İLE KIŞIN DA #DURMABAŞLA
3 ARALIK 2022 – CADDEBOSTAN SAHİLİ
Kışın da harekete devam ederek, milli atletler ile Caddebostan sahilinde bir araya geldik. Marka spor danışmanımız Umut Duygu ile ısınma sonrası başlayan 5K koşunun ardından, Pınar Protein ile enerjimizi geri topladık! Eş zamanlı olarak Rooners uygulamasında başlayan bir haftalık challenge ile soğuk kış günlerine meydan okuduk!
 
 
ZUMBA MASTER CLASS
19 KASIM 2022 – GD ACADEMIA D’ESPORTS
Zumba'nın mucidi Beto Perez'in katılımı ile gerçekleşen Zumba Master Class etkinliğinde yerimizi aldık. Zumbaseverler etkinlik öncesi ve sonrası Pınar Protein ile enerji topladılar!
VELOTÜRK GRAN FONDO ÇEŞME
5-6 KASIM 2022 – ÇEŞME
Velotürk Gran Fondo Çeşme’de bisikletseverlerin protein desteği, her yıl olduğu gibi Pınar Protein’den geldi. İki gün boyunca Pınar Protein ile enerji toplayan sporcular, enerji noktasında da telefonlarını şarj ettiler! Etkinliğin geliriyle bu yıl da ihtiyaç sahibi çocuklarımız bisikletlerine kavuşacaklar.
YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ CHILL & FEAST
19 EKİM 2022 – YTÜ DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ
Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri, Chilll & Feast etkinliğinde Pınar Protein ile enerjilerini tazelerken; Benzemez Kimse Sana konseptli aynamız ve eğlenceli el pankartlarımızla keyifli fotoğraflar çekildiler!
 
 
BODRUM YARI MARATONU
1-2 EKİM 2022 – BODRUM
Türkiye’nin dört bir yanından koşu severlerin katılım sağladığı Bodrum Yarı Maratonu’nda yerimizi aldık. Koşucular yarış öncesi shake out run buluşmasında ve yarış sonu bitiş noktasındaki protein desteklerini Pınar Protein’den aldılar!
İSTANBUL’U KOŞUYORUM: YENİKAPI FUN RUN
2 EKİM 2022 – YENİKAPI
İstanbul’u Koşuyorum Yenikapı Fun Run koşucuları, Benzemez Kimse Sana konseptli aynamız ve el pankartlarımızla anı ölümsüzleştirirken, koşu sonrası protein desteklerini Pınar Protein ile aldılar!
STUDIOFEST WELLBEING WEEKEND
24-25 EYLÜL 2022 – ZORLU CENTER
24 – 25 Eylül tarihlerinde Zorlu Center’da gerçekleşen festivalde; Pınar Protein’in sevilen lezzetleri ve sürpriz hediyelerimiz ziyaretçilerle buluşurken, hareket etmekten vazgeçmeyenler smoothie bike ile kendi içeceklerini hazırladı.
 
 
SALOMON İLE HOW TO TRAIL RUN
26 HAZİRAN 2022 – KINALIADA
Salomon’un düzenlediği How to Trail Run antrenmanlarının sezon kapanışı için bu kez Kınalıada’da yerimizi aldık. Etkinlik sonrası koşuseverler Pınar Protein ve diğer Pınar ürünlerinin yer aldığı bol proteinli bir kahvaltı ile enerji topladılar.
 
 
PINAR PROTEİN TRAIL KOŞUSU
22 HAZİRAN 2022 – ATATÜRK KENT ORMANI
#DurmaBaşla demekten bir an olsun vazgeçmeyen No Reason Co ekibiyle bu kez Atatürk Kent Ormanı’ndaydık. Koşu sonrası herkes protein desteğini alırken, 3 şanslı kişi çekilişle Pınar Protein paketinin sahibi oldu.
İSTANBUL’U KOŞUYORUM: COLOUR RUN ETABI
15 MAYIS 2022 – ÜSKÜDAR SAHİLİ
İstanbul’un farklı lokasyonlarında koşmaktan vazgeçmeyenlerle birlikte, bu kez Üsküdar sahilinde #DurmaBaşla dedik! Rengarenk koşu etkinliği sonunda katılımcılar, Pınar Protein ile güç topladılar.
 
 
SALOMON İLE HOW TO TRAIL RUN
8 MAYIS 2022 – BELGRAD ORMANI
Salomon’un düzenlediği How to Trail Run antrenmanında, günün erken saatlerinde başladığımız koşuyu Pınar Protein desteği ile tamamladık.
PINAR PROTEİN SABAH KOŞUSU
12 ŞUBAT 2022 - BEBEK SAHİLİ
No Reason Co ekibiyle Pınar Protein Sabah Koşusu’nda buluşarak hafta sonuna güzel bir başlangıç yaptık! Kış güneşi eşliğinde yapılan koşu sonrası Pınar Protein ile enerji toplayan katılımcılar, finalde yapılan çekilişle sürpriz hediyelerin sahibi oldu.
 
 
NO REASON CO KOŞUSU
24 KASIM 2021 – ENKA ATLETİZM PİSTİ
Havalar soğurken No Reason Co koşusuna katılmak için haklı sebeplerimiz vardı! Antrenman sonrası Pınar Protein ile enerji toplayan koşuseverler, özel tasarımlı bufflarımız ile hızlarına sıcaklık ve şıklık kattılar!
VELOTÜRK GRAN FONDO ÇEŞME
6-7 KASIM 2021 - ÇEŞME
Türkiye’nin dört bir yanından gelen bisikletseverlerin buluştuğu Velotürk Gran Fondo Çeşme’de bu yıl da #durmabaşla dedik. İki gün boyunca katılımcıların protein destekçisi olduğumuz etkinliğin tüm geliriyle, ihtiyaç sahibi çocuklarımız bisikletlerine kavuşacaklar!
NO REASON CO HALLOWEEN WORKOUT
28 EKİM 2021 - HAN SPACES
Koşu başta olmak üzere birçok sporda topluluğunu yalnız bırakmayan No Reason Co’nun Halloween Workout gecesinde, antrenman sonrası protein desteği Pınar Protein’den geldi!
İSTANBUL’U KOŞUYORUM: ÜSKÜDAR ETABI
10 EKİM 2021 – ÜSKÜDAR
İstanbul’u Koşuyorum’un son etabı için Üsküdar’da yerini alan koşucular Pınar Protein ile #durmabaşla dedi! Ödüllü basketbol oyununda tshirtler sahiplerini bulurken, finish kitlerindeki protein desteği yine Pınar Protein’den geldi.
İSTANBUL’U KOŞUYORUM: BAKIRKÖY ETABI
3 EKİM 2021 – BAKIRKÖY
Pınar Protein desteği ile İstanbul’u koşmaya devam edenlerle birlikte Bakırköy etabındaydık. Ödüllü basketbol oyununun kazananları Protein tshirtünün sahibi olurken, tüm koşucular finish kitlerinde yer alan Pınar Protein Kahveli ile enerji topladılar.
BODRUM YARI MARATONU
1-2-3 EKİM 2021 – BODRUM
Ekim’de Bodrum iyi gelecek mottosuyla düzenlenen Bodrum Yarı Maratonu’nda yerimizi aldık. Koşucular yarış öncesi shake out run buluşmasında ve yarış sonu bitiş çizgisinde protein desteklerini Pınar Protein’den aldılar!
 
 
RUNNING ACADEMY CROSS RUN TEAM TRAINING
19 EYLÜL 2021 – KEMERBURGAZ KENT ORMANI
Pazar sabahı Kemerburgaz Kent Ormanı’nda buluşan Running Academy ekibi, koşu ile kuvvetin birleştiği cross run ile güne başladı. Yüksek yoğunluklu antrenman sonrası protein desteğini Pınar Protein ile alan sporcular, açık havanın tadını çıkardı.
UNESCO DÜNYA MİRASI YOLUNDA BİSİKLET TURU
11 EYLÜL 2021 – İZMİR
Dünya Mirası Yolunda pedal çevirenlerin protein desteği Pınar Protein’den geldi! Dünya miraslarının tanıtılması ve korunması için bilinç yaratmayı amaçlayan etkinliğe katılan sporcular, yarış sonrası Pınar Protein Kahveli ile güç topladılar!
İSTANBUL’U KOŞUYORUM: COLOUR RUN ETABI
5 EYLÜL 2021 – CADDEBOSTAN SAHİLİ
Yılın en renkli koşusunda yerimizi alarak, rekabet ve eğlenceye #DurmaBaşla dedik! Ödüllü basketbol oyunumuzun kazananları Pınar Protein tshirtünün sahibi olurken; yarış sonrası protein desteği, finish kitlerinde koşucuları bekleyen Pınar Protein’den geldi!
 
 
NO REASON CO KOŞUSU
18 AĞUSTOS 2021 – ENKA ATLETİZM PİSTİ
Hız kesmeden No Reason Co ekibinin Enka koşusuna dahil olduk ve #DurmaBaşla dedik. Koşu sonrası protein desteğini Pınar Protein Kahveli ile alan koşucular, soğuma egzersizlerinin ritüeli haline gelen mini quizde yarıştı. Kazananlar ise Pınar Protein kitinin sahibi oldu!
 
 
URBAN RUN CLUB KOŞUSU
16 AĞUSTOS 2021 – YENİKÖY
Pazartesi akşamı Urban Run Club ekibi ile Yeniköy koşusu için buluştuk. Koşu sonrası protein desteğini Pınar Protein Kahveli ile alan koşucular, bol proteinli bir haftaya #DurmaBaşla dedi!
BÜYÜKADA GECE KOŞUSU
10 TEMMUZ 2021 – BÜYÜKADA
Bu kez Büyükada’da #DurmaBaşla dedik ve etkinliğe katılan tüm koşuseverlerin destekçisi olduk. Pınar Protein Marka Spor Danışmanı Umut Duygu’nun ısınma egzersizleri ile hazırlanan koşucular, koşu sonrası protein desteklerini Pınar Protein ile aldılar!
PINAR PROTEİN KAHVELİ İLE SABAH KOŞUSU
10 TEMMUZ 2021 – ATATÜRK KENT ORMANI
No Reason Co ekibi ile #DurmaBaşla dedik ve güne Atatürk Kent Ormanı’nda koşarak başladık. Koşu sonrası protein desteğini Pınar Protein Kahveli ile alan koşucular, eğlenceli mini quiz ile spor ve proteine dair bilgilerini test ederken, kazananlar sürpriz Pınar Protein kitinin sahibi oldu!
MERRELL ALANYA ULTRA TRAIL
3 NİSAN 2021 - ALANYA
Merrell Alanya Ultra Trail koşusunda protein desteği, yarış istasyonlarında ve bitiş noktasında sporcuları karşılayan Pınar Protein’den geldi! Bitiş noktasına ulaşan tüm sporcuları tebrik ederiz!
BRAND & SPORTS SUMMIT
14-15 KASIM 2019 – VOLKSWAGEN ARENA
Hayallerinin peşinden koşma cesareti gösteren ve engeller karşısında pes etmeyen herkes kendi hayatının kahramanıdır. Biz de #DurmaBaşla diyerek, kahramanlık hikayelerini sporla yazan Pınar Protein sporcularımızla Brand&Sport Summit’teydik.
VELOTÜRK GRAN FONDO ÇEŞME
2-3 KASIM 2019 - ÇEŞME
Hareketin olduğu her yerde Pınar Protein hep yanında! Velotürk Gran Fondo Çeşme etkinliğinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen bisikletseverlerin protein destekçisi olduk. Aynı zamanda 2 gün boyunca süren Velotürk bisiklet yarışlarının tüm geliriyle ihtiyaç sahibi çocuklarımız bisikletlerine kavuştular!
BAHAR TOKSOY GUIDETTI ACADEMY
27 TEMMUZ – 2 AĞUSTOS 2019 – İSTANBUL NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ MASLAK KAMPÜSÜ
Bahar Toksoy Guidetti’nin bilgi ve tecrübesini genç nesillere aktarabilmek için kurduğu akademiye sponsor olduk, genç voleybolculara Pınar Protein ‘le spor yapmak #güzelhareket dedik!
SWEATFEST
29-30 MAYIS 2019 – KÜÇÜKÇİFTLİK PARK
Spora ve sağlıklı yaşamaya önem veren, başlamak için motivasyona ihtiyaç duyanlara veya sporu yaşam tarzı haline getirenlere SweatFest’de Pınar Protein’le #durmabaşla dedik!
REFORMIST
18-19 MAYIS 2019 - FERİYE
Katılımcılar, Reformist ile yogadan crossfit’e uzanan geniş bir yelpazede aktif yaşamı sahiplenirken protein desteklerini Pınar Protein’le sağladık.